Wymodeluj i ujędrnij ciało na wiosnę!

Wymodeluj i ujędrnij ciało na wiosnę!

Jak skutecznie pozbyć się opornego cellulitu i zwalczyć zimowy depozyt komórek tłuszczowych w sposób trwały i małoinwazyjny? Oto kilka skutecznych zabiegów, które ujędrnią i wymodelują wasze ciało zanim zaczniecie myśleć o wakacjach i nowym bikini.

Maximus TriLipo™: uwolnij – usuń – wymodeluj

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry. Takie możliwości oferuje Maximus TriLipo™ – system, który łączy w sobie dwie technologie: fali radiowej RF Bipolarnej (TriLipo RF) oraz nowość – dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Przy użyciu jednej głowicy, dwie technologie pracują jednocześnie, działając na czterech poziomach tkanki: naskórka, skóry właściwej oraz tkanki tłuszczowej i mięśni, umożliwiając skuteczniej modelować sylwetkę. Energia RF, podgrzewając  podskórną tkankę tłuszczową uwalnia płynny tłuszcz i przyśpiesza jego metabolizm, inaugurując redukcję tłuszczu, co stanowi jednocześnie zasadę działania Maximus TriLipo™: uwolnij – usuń – wymodeluj – tłumaczą eksperci Sthetic Klinika dr Jagielskiej. System poprawia krążenie, dotlenienia i oczyszcza tkanki ze złogów limfatycznych, a dzięki skupionej fali RF osiągamy efekt napięcia i wyrównania powierzchni skóry.

Wskazana seria na ciało: 6-8 zabiegów raz w tygodniu oraz na twarz: 4-6 zabiegów raz w tygodniu

Mezoterapia biomimetyczna Dermaheal LL

Krótki zabieg z użyciem nowoczesnego preparatu pobudzającego spalanie tkanki tłuszczowej polega na wykonaniu serii mikronakłuć obszarów objętych cellulitem. Innowacyjną formułę Dermaheal LL stanowią substancje aktywne o działaniu detoksykującym i wygładzającym, które wspomagając rozbijanie tkanki tłuszczowej, doskonale napinają skórę:

· peptydy biomimetyczne przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i odpowiadają za sprężystość i wygładzenie skóry

· L-karnityna stymuluje usuwanie toksyn i jest również odpowiedzialna za transport komórek tłuszczowych do                             mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi

· Fosfatydylocholina, która powodujące rozpad komórek tłuszczowych i ich metabolizm

W zależności od potrzeb, kompleksowa kuracja wymaga serii 3-6 zabiegów w odstępie tygodnia lub dwóch.

Alidya – pogromca cellulitu

Tam, gdzie dieta i ćwiczenia fizyczne okazują się nieskuteczne, zwłaszcza w walce z efektem „pomarańczowej skórki”, jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest preparat do leczenia i profilaktyki cellulitu za pomocą iniekcji. Jak wyjaśniają specjaliści Sthetic Klinika dr Jagielskiej, jego działanie, które uderza w przyczyny powstania cellulitu, opiera się na poprawie drenażu osmotycznego macierzy tkankowej, odbudowie proteiny macierzy oraz chelatacji (wyłapywaniu) szkodliwych metali i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Preparat doskonale likwiduje wolne rodniki i w znaczący sposób wygładza skórę oraz poprawia jej wygląd.

Wskazana seria zabiegów: raz na tydzień.

Mezoterapia StretchCare®

Zabieg wzmacniający i zwiększający napięcie skóry – wyjątkowa formuła, jaka posiada w swoim składzie:

  • DMAE (dimetyloaminoetanol) – wzmacnia tkanki i zapewnia efekt liftingu oraz naprężenia
  •  kwas hialuronowy – poprawia jakość skóry, nawilżając i regenerując komórki umożliwia odzyskanie jej napięcia
  • witaminę B5
  •  pierwiastki śladowe – razem z witaminą B5 wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przed wolnymi rodnikami, co skutkuje młodszą skórą i świeższym wyglądem

Dzięki efektowi wzmocnienia i tonizacji, mezoterapia StretchCare® zalecana jest po zabiegu modelującym, liposukcji czy po porodach. Znacząco poprawia napięcie i jędrność skóry, wzmacniając tkanki po rozciągnięciu, co warunkuje wskazanie iniekcji w leczeniu rozstępów.

Zalecana seria zabiegów: raz na 3 tygodnie.

 

Więcej na stronie: http://sthetic.pl/cennik/